CW100505-18NJ Bourns Inc. FIXED IND 18NH 420MA 230 MOHM 18nH Unshielded Wirewound Inductor 420mA 230 mOhm 0402 (1005 Metric)
Part Nnumber
CW100505-18NJ
Description
FIXED IND 18NH 420MA 230 MOHM 18nH Unshielded Wirewound Inductor 420mA 230 mOhm 0402 (1005 Metric)